برای یه دوست

 

یک ماهی بود که با خودم فکر می کردم به نازنین زنگ بزنم و برنامه پیاده روی بذارم. دلم می خواست مثل تابستون پیرارسال باز هم بعد از نماز صبح تا پای کوه پیاده روی کنیم... . یک سال بود که خیلی با هم نبودیم ... دلم می خواست جبران کنم. اما افسوس که تمام برنامه های من به یک رویای تحقق ناپذیر پیوست. یک هفته پیش کارت عروسیش بدستم رسید. چرا فکر می کردم اون همیشه باید کنارم بمونه؟؟؟

امروز افسوس لحظه های تلف شده ای رو می خورم که می شد در کنار هم باشیم. نازنینم چقدر دوست داشتی با هم باشیم اما من همیشه درس داشتم ... .

احساس می کنم که نازنین دیگه با من از یک هوا نفس نمی کشه ... احساس دوری می کنم. یاد روزی افتادم که با هم دوست شدیم. شاید 8 یا 9 سال پیش بود. آرزوم بود باهاش دوست بشم اما روم نمی شد پا پیش بذارم آخه برعکس این روزها اون موقع خیلی خجالتی و مغرور بودم.

یه روز که منتظر بودم سرویس بیاد دنبالم تا برم مدرسه نازنین اومد جلو و با هم حرف زدیم خلاصه خیلی ازش خوشم اومد .. دختری پر از حرارت و انرژی ... شاد شاد .. خلاصه دوست شدیم. همه اینا رو گفتم که آخرش با یک بیت از قیصر امین پور تمام کنم که:

یک نفس با دوست بودن همنفس

آرزوی عاشقان این است و بس

نازنینم چه دعایی کنمت بهتر از این: خنده ات از ته دل. گریه ات از سر شوق. نبود هیچ غروبت غمناک.عزیزکم خوشبختی بدرقه راهت باد.

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
نانی آزاد

محبت را به دل دادن صفاي سينه مي خواهد به ياد يكديگر بودن دل بي كينه مي خواهد اگر دورم ز ديدارت دليل بي وفايي نيست محبت آن است كه يادت را در دل دارم...[گل]

نو اندیش جوان

سلام . دوست من . ضمن عرض تسلیت این وقایع و حوادث تلخ 25 خرداد . ضمن دعوت به آرامش و متانت . خواهش میکنم حضور خودتون را به صورت متمدن و مدنی حفظ کنید . در ضمن به روز هستم