یا ابوالفضل یا حسین ...

 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین
اکشف کربی بحق اخیک الحسین

ای برطرف کننده غم و پریشانی از چهره مبارک امام حسین علیه السلام غم و

پریشانی مرا به حق برادرت حسین علیه السلام بگشا...

133 بار این ذکر بعد از یک نماز حاجت دو رکعتی در چنین شبی حوائج قلبی شما رو برآورده می سازد ان شاءالله.

/ 8 نظر / 4 بازدید
آدمک

سلام.نبودی؟؟؟؟[سوال][سوال][قلب][قلب][قلب][گل][گل]

آدمک

سلام.فکر کنم یادت رفت نظر بذاری[قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر][قهر]

قاصدک

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین...... آمین .. امیدوارم به حق حرمت این ماه و خون شهدای عزیزش .به همه آرزوهای خوب و خواسته های قشنگ قلبیت برسی..آمین یا رب العالمین..

فرجام

سلام. در پی یک جستجوی اینترنتی به طور اتفاقی گذرم به کوی مجازی شما افتاد و در ابتدا از سر بی میلی و در پایان از سر شوق وبلاگ‌تان را ورق زدم. خوب بود. نظر شما چیه؟

دکتر محمدحسنی

به نام خدا سلام خانم قره باغی خوشحالم که اهل قلم هستی هرجند از نوع مجازی آن . نمی دانم که هدفت از ایجاد این وب لاگ اساسا چیست.اگر صرفا از این طریق به بیان احساسات و عواطف خودت می پردازی همین مسیر که انتخاب کرده ای خوب است . اگر مخواهی فضای وب لاگت فکری و اندیشه ورزانه باشد باید رویکرد خود را عوض کنی . سعی کنی درون مایه یادداشنهایت تحولات وفکری و بینشی تو را به نمایش بگذارد. با توجه به این که در مقطع ارشد درش می خوانی هر بحث کلاسی می تواند موضوعی برای قلم زدن باشد ان هم از نوع فکری و علمی آن . با این حساب مخاطبان تو نیز عوض خواهد شد. می بخشی که اینجا هم نتوانستم از نقش معلمی خودم خارج شوم ظرفیتهای خوبی در تو هست که باید آن را محقق کنی .. برایت بهترینها را از خدا می خواهم . پیروز باشید.

قاصدک

سلام. خیلی وقته ننوشتید...میدونم درگیر درسهات هستی.براتون آرزوی موفقیت میکنم و .امیدوارم هر چه زودتر شروع کنید به نوشتن....منتظرم[گل]

مهاجر کوی دوست

سلاااااام............. مدتیه نیستی آبجی ؟..امیدوارم همیشه موفق باشی..[گل]