فرصتی برای دوباره بودن و تولدی دوباره

 

من ز احساس خالی / دفتر از من خالی / من ز نوشتن خالی

 

خیلی چیزها دارم که بنویسم... همه دو ماه گذشته را... اما دستانم از نوشتن ناتوان شده است... آری می خواهم بنویسم اما حس نوشتنم نیست... برای روحم حوصله ای باقی نمانده... نمی دانم کجای جاده زندگیم هستم... کاش می شد زندگی را پیش بینی کرد... کاش رهگذری بود نه در سراب جاده که در دو قدم جلو تر از من تا بگوید از راز دو قدم جلوتر از ایستگاه من... باور کردنی نیست یکسال دیگر به عمرم اضافه می شود... اما همچنان حس پنج سالگی با منه... این روزها دوست دارم تنها باشم و موسیقی گوش کنم و کمی در خلوت بنویسم... دوست ندارم کسی توی دفترم نگاه کنه یا توی صفحه مانیتورم سرک بکشه... از اینکه کسی بخواد بدونه توی سرم چی می گذره خیلی بدم می یاد... .

فردا در حالی باز متولد می شوم که به غیر از سنم چیزهای دیگری هم تغییر کرده... می خواستم همان جایی باشم که دلم می گوید... توی کیفم لای تقویم هشتاد و هشت یک کارت دانشجویی هست هنوز اما نام دختر کوچک صاحب سیاره نپتون دیگر در دفتر هیچ استادی نیست... صحنه زیبای کلاس از صدای بردن اسم و فامیل من دیگر خالیست... .

از خودم می پرسم: زنگ ها برای من کی و کجا به صدا در می آیند... دوست دارم وقتی صدایی شنیدم آنچنان بخندم که حتی فرشته های آسمان هفتم صدای شادیم را بشنوند.

می خواهم باشم اما فرای بودن... می خواهم بروم اما فرای رفتن.

ستاره آرزوهای من آیا ستاره تقدیر هم خواهد شد؟ ثانیه ها بدون بودن است کاش زودتر به بودن برسم.

 

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
طلایی

سلام. ببخشید قیافتون یادم نیست اما اسمتون چرا. منم دلم گرفته بعد از فوت داداشم و شکستهای پشت سر هم بدلیل نداشتن روحیه و امید تنها از ... می خواهم که زودتر مرگ را نصیبم کند تا زندگی دوباره را شروع کنم.

قاصدک

سلام ببخشید که دیر اومدم و دارم تولدتون رو دیر تبریک میگم..گرفتاری ها اونقده زیادن که وقت نت اومدن هم دیگه پیدا نمی کنم.. اما اصل کلام. تولدتون مبارک...[گل]....امیدوارم از خدای بزرگ سلامتی و شادی و نیکبختی رو همیشه دریافت کنید و از بلیات روزگار در امان باشید...

قاصدک

همیشه ناکامی ها و مشکلات و سختی ها نوید دهنده موفقیتها هستند..دلتون رو به اون بزرگ و بخشنده و مهربون پیوند بزنید.... مطمئن باشید. هیچ وقت شما رو تنها نمیگذاره و همیشه با شماست...