چرا بی گذاردن ردپا از میان لحظه ها می گذری؟

 

از میان سطرهای نانوشته بی نوشتن می گذری...

همه سکوتت را بنویس... هیاهوی درونت را... احساست را

با رنگ زرد، بنفش و سبز بنویس

فکر می کنی قلم نمی شنود؟!

گفتنی هایت را بلند بلند بگو و بنویس...

برخی از حرفهایت را به رنگ قرمز بنویس...

1.     گر بخواهی رنگین کمانت پیداست.... پشت ابرها هم که باشی پیداست...

2.     شاعر درد و دل هایش را سرود... یکی نواخت... یکی خواند و بسیاری هم شنیدند... تو هم شنیدی... آنکه سرود آنکه نواخت آنکه خواند و آنانکه آگاهانه شنیدند و تو همگی حرفتان یکی بود.

3.     همیشه از پشت عینک باورمان رفتار دیگران را می بینیم و تفسیر می کنیم... ای کاش چشم های باورمان عینک نداشت!

 

/ 5 نظر / 3 بازدید
شیما

سلام عزیزم چه بگویم که کاش میشد ناگفتی ها را سرود...

قاصدک

خیلی وقتا با سکوت میشه حرفهایی رو زد که هیچ کلمه و لغتی رو مناسب گفتن اون حرفها پیدا نمی کنی...

شیما

مطمئنم که دوست داری این شعرو: پابه خواب تو گذاشتم بس که بیداری کشیدم من چقد حوصله کردم تا به خواب تو رسیدم کاشکی دوس داشتنای ما عشقای همیشه ای بود قلبا فانوسای روشن دنیا باغ شیشه ای بود پشت خنده ی من اشکه پشت گریه ی تو خنده کی تو این بازی تازه دل کهنه می پسنده با تو بارونی و عاشق زیر چتری که خیاله چقد این قصه قشنگه چقد این لحظه محاله واقعا قشنگه...

امینی

خیلی قشنگ می نویسید . منم زیاد مینوشتم . اما از وقتی خونمون به جایی منتقل شد که دیگه نمی تونم شبها ماه روببینم دستم به نوشتن و فکرم به آرامش راه نداره . آخه ماه برای من خیلی عزیزه. خنده داره نه ؟ ولی برای من واقعیت داره .من از ماه انرژی می گرفتم . خالی می شدم. من با ماه حرف می زدم . من با ماه درد دل می کردم . از طریق ماه به خدا نزدیک می شدم . برای ماه شعر می گفتم . بعضی شب ها اینقدر به ماه نگاه می کردم که ماه کم میاورد و میرفت پشت ابرها . اما من اینقدر به جای خالیش نگاه می کردم تا باز هم از پشت ابر ها بیاد بیرون و بهش نگاه کنم. یه شب اینقدر بهش نگاه کردم که خواب از سرم پرید. بگذریم . برگردیم همون جای اول . خیلی خوب مینویسید حتما شمام با ماه نسبتی دارید . اما قول می دم که هیچ کس به اندازه ی من ماه رو دوست ندارم . چون من ماه رو به اندازه ی خودم و مامانم و بابامو خواهرم و مامان بزرگم و دوستای دانشگاهیم دوست دارم .