من کیستم؟

 

 

من عاشقم!

اول از همه عاشق خدایم هستم من، خدایی که مهربانترین است، عاشق دینم، مذهبم، و انتظارم برای فرج مهدی موعود زمان، عاشق مام وطن، خانه ای گرم برای ماندن.

عاشق روزهای تلخ زندگی­ام هستم من چون تا تلخ نباشد چه معنا دارد شیرین.

من عاشقم!

عاشق لحظه های تنهایی با خودم، لحظه هایی که سکوتی فراگیر و پر معنا فضای خانه را پر کرده و من در خلوتگاه همیشگی خودم در اتاق در بسته ام موسیقی های بی کلام و با کلام مورد علاقه ام را در نهایت صدا بارها و بارها گوش می­کنم و کسی نیست بگوید هیس... شراره... صدایش را کم کن.

من عاشق آن لحظه هایی هستم که با افکارم خلوت کرده ام، عاشق تحلیل رفتار خودم با مردم، عاشق شرمندگی از رفتار بدم در خودم و عاشق اینکه از رفتار خوبم به خودم ببالم و بگویم هزاران بار شکرِ خدا.

من عاشق صدای پای پیشی کوچولوهای آتیش پاره پشت پنجره اتاقم هستم، وقتی ناخن هاشان را روی شیشه پنجره می­کشند تا شاید کمی تیز شود بلکه بهتر بتوانند همدیگر را در تمرین زندگی چنگ زنند. عاشق نگاه های یواشکی از پشت پنجره به شیطنت های یه بچه گربه و خنده از ته ته دل به اون شیطون کوچولو هستم من، عاشق اینکه هر روز توی خیابون با یکی از گربه ها که اسمش زیباست تا یه جایی پیاده برویم و از ارزش گوشت بگوییم با هم.

عاشق نگاه کردن به کارهای عجیب بچه ها، عاشق «لام» تلفظ کردن «ر»، عاشق فشنگ گفتن بچه ای که شنیده است قشنگ و فشن، عاشق این ترکیب واژه ها هستم من.

عاشق اینکه آیینه گاهی مـــــرا هم نشان دهد، من عاشق این هستم که گاهی کودکی­هایم را یاد کنم، عاشق شنیدن موسیقی حنا دختری در مزرعه از جعبه جادوی سیاه، عاشق اینکه گاهی گذری کنم از کوچه مدرسه ام و به مدیرش بگویم سلام، عاشق این که ١٢ سال قبل را من ببینم توی خواب و بگویم دوستانم را که من از 12 سال آینده آمده ام، بنگرم آن­ها را خوب، بسپارم به یاد رنگ چشم های کوچکشان را و بگویم عمیقاً که من دوست دارم شما را و بگویم  آن­ها را که شاید دیگر هرگز نبینیم یکدیگر را پس خدا باد نگه دار شما.

عاشق اینکه گاهی غذایی بپزم با چاشنی مهر، پدر و مادرمم میل کنند و بگویند به به، عاشق اینکه گاهی کمدم را بریزم بیرون و از نو مرتب بکنم، عاشق اینکه گاهی گم کنم و پیدا بکنم، عاشق کاغذها و قلم، کتاب شعر، عاشق کتابی با نام ستاره دنباله دار عشق، حرفی از تعبیر طالع داشت کتاب. عاشق نامه فرستادن به خدا، عاشق وبلاگم همراه با موسیقی آرامش بخشش از هومن راد، عاشق دفترکم، و...

در نهایت من عاشق این هستم که گاه گاهی دفتری را باز کنم و ببینم مادر خیلی وقت پیش نوشته است برایم ای عزیزم! نور چشمم! دختر کوچک من! اینگونه باش... آنگونه نباش... آری من عاشقم و حرفم از عشق زیاد اما آیا تو را هم عشقی هست؟ نقطه یا علامتی ز سوال آری اما هیچ سر خطی را فعلاً نه.

 

/ 9 نظر / 2 بازدید
نویسنده وبلاگ

وب من خیلیم زیبا نیست مخصوصاَ اگه کسی اونو با فونتی به غیر از بی کامران بخونه که خیلیم زشته... مرسی... من درآمد نمی خوام.

نو اندیش دینی جوان

سلام . دوست خوب من . خوبی ؟ مطلبت به دلم نشست . والا تو این زمونه کی به حرف حق گوش میده !! فقط باید خون گریه کرد . واقعیات در هوچی گری و تبلیغات مسموم و غیر واقعی رسانه به اصطلاح ملی غرق شده !!! راستی منتظر نظرت تو وبم هستم . ممنون

قاصدک

زندگی جریان دارد. همانند رودی با جریانی از عشق. زندگی می بارد. همانند باران... بارانی مملو از عشق.. زندگی می بخشد...همانند خورشید...گرما و نور...گرمایی عاشقانه زندگی .زندگیست..با همه بدی ها و خوبی هایش...زندگی را باید به تمامی پذیرفت...با همه پستی ها و بلندی هایش....زندگی زندگیست..

ابوالفضل

زیر باران گاهی گرچه تنها اما قدمی باید زد عشق از دیده ی نمناک خدا می بارد... سلللللللللللام به روزم[گل]

حسین

سلام ,مطالب و وبلاگت قشنگه ,امیدوارم هیچوقت جوهرقلمت خشک نشه.موفق باشی

خانه ما

من از عشق هیچ نمیدانم....فقط هر روز که میبینم ....که میاید...نفس باقدمهایش ....مرا میبرد تا خیال های زیبایش....من از عشق هیچ نمیدانم...