همایش

 

 

خوشحالم... چکید ه هام برای همایش تبریز پذیرفته شده... اما فقط یکی از مقاله ها رو تونستم آماده کنم... حالا موندم چه کنم... چه جوری برم تبریز... می رم چون باید برم... یا با یکی از دوستام شایدم با استادم یا در نهایت تک و تنها... . شاید تبدیلش کنم به یه مسافرت خانوادگی..توفیق اجباری... .

 گزینه اول باید بگردم ببینم کدوم یک از دوستام چکیده اش پذیرفته شده... شایدم باید دوست جدید پیدا کنم. دخترهای ورودی روزانه بعد از ما اکثراً تبریزی بودن اما از شانس من چکیده هیچ کدومشون پذیرفته نشده... . وای اگه بشه با استادم برم... نا سلامتی پدر بزرگ مرحومم اصالتاً تبریزی بودن اما هیچ کدوم از فامیلاشون رو نمی شناسم که هیچ، اصلاً تا حالا تبریز هم نرفتم. یه کلمه هم آذری بلد نیستم.

می دونین به چی فکر می کنم؟ به این که مثلاً 20 سال دیگه اگه زنده باشم می یام وبلاگم رو می خونم و از مرور این خاطره ها به وجد می یام.

 

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
نو اندیش جوان

سلام . خیلی متشکر که از من سر میزنید . برای پذیرفتن چکیده ها خوشحالم . منظورتون چکیده پایان نامه است ؟ یا چیز دیگر ؟ در هر حال موفق بشی . در ضمن وبلاگ نواندیش من با توصیفی از خودم در یک روز گرم تابستان به روز شده است . منتظر نظرت در مورد این پستم هستم . تشکر .

و بهاری که ...

نه هنوز پایان نامه ام به محصول نرسیده...ایشاالله 6- 7 ماهه دیگه اگه خدا بخواد.

قاصدک

سلام با تبریک به شما بزرگوار...امیدوارم همیشه توی همه صحنه های زندگی موفق باشی و سربلند... از این که بهم سر میزنی و نظر میدی ممنونم.

ذهن زیبا

وبلاگتون خیلی قشنگ بود لذت بردیم،اگه میشه یه سری هم به سایت ذهن زیبا بزنید http://bmind.ir