قسمت بود به یادم بیافتی

ساعت 5 دقیقه بامداد

صدای پیامک گوشی

فاطمه

کنجکاوی ...

دوستی که اصلاً چهره اش رو به خاطر نمی آوردم برام پیامک زده بود  که:

"شراره جان من زیر اسمون مسجد جمکرانم شراره جان آقا رو یاد کن نیت کن ایشاالله حاجت روا بشی"

حس عجیبی بود در حالی که نمی­تونستم تمرکز کنم تا این دوست رو به یاد بیارم کنترل اشکام رو هم از دست دادم ... انگار منتظر جرقه ای بودم تا گریه کنم.

زنگ زدم و گفتم:

"فاطمه جان من تو رو به خاطر ندارم تا اینکه خودش توضیح داد من همونی هستم که همیشه بهت می گفتم چند تا کیف و ساک با خودت می یاری"

 من از این که اون این همه به یادم بود و من فراموشش کرده بودم واقعاً شرمنده شدم و نمی دونستم چه جوری باید عذر خواهی کنم .. چه جوری از دلش در بیارم ... اما اون با نهایت بزرگواری گفت:

"عیب نداره مهم اینه که من به یادت بودم.

لحظه ای بعد براش پیامی دادم که:

"قلبم ترکید بس که گریه کردم تو بهترین دوست منی"و اون در مقابل گفت:

"من که کاری نکردمقسمت بود به یادت بیافتم"

همیشه من دلم برای همه می تپید این دفعه یکی پیدا شد و تو فکر من بود ... توی اون لحظه دعا کردم برای همه .. برای زهرا ... از خدا خواستم تا به همه امید بده به زهرای منم همین طور ... خیلیا رو دعا کردم اما حیف شد که خودمو فراموش کردم.هر چه قدر هم که بگم و بنویسم نمی تونم حسم رو بگم خیلی خوب بود خیلی.

 

/ 15 نظر / 42 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیما

شراره جان واقعا تاثیرگذار بود. به قول معروف: مو به تن آدم خیس میشه. من فکر میکنم برای اینه که تو آنقدر خوب و با احساس هستی که خداوند اینطوری بهت لطف میکنه و میتونی این اتفاقات خوب رو داشته باشی و احساس کنی. به قول فرزاد: شبت قشنگ[فرشته]

شیما

ببخشید تصحصح میکنم: مو به تن آدم سیخ میشه [خجالت]

شیما

ببخشید تصحیح میکنم: مو به تن آدم سیخ میشه نه خیس![خجالت]

اسطوره عشق مادر

به نام خدای مادر سلام خیلی زیبا بود ................. وبلاگ واقعا زیبایی دارید ...... بهتون تبریک میگم . موفق و موید باشید یا حق

اسطوره عشق مادر

به نام خدای مادر آبجی شراره .... سلام . با اجازه وبلاگ زیباتون رو توی وبلاگم لینک کردم . یا حق

مهدی باقرپور

سلام . مرسی از اینکه به من سر زدی . از نظر شما استفاده کردم . در ضمن من با یک پست جدید با مطلبی انتقادی جنجالی در باب مبحث حجاب و پوشش به روز هستم . منتظر نظر شما هستم .

مهدی باقرپور

سلام . خانم قره باغی . راستی من با دو مطلب جدید به نامهای :1- مطهری حقیقتی مظلوم 2- دو کلمه حرف حساب با دوستان به روز هستم . در ضمن اگر سر زدی و نظر دادی خواهش میکنم تو هر دو تا پست جدید جداگانه نظر بده ممنون هستم .

مهدی باقرپور

سلام . مرسی از نظرات شما . ممنون. در ضمن من با یک پست جدید به نام اشتی کنان به روز هستم حتما بیا منتظرت هستم .

مهدی باقرپور

سلام مجدد . راستی ایام انتخابات است و به روز رای گیری نزدیک می شویم . فکر کنم اگر یک سر بزنی و پست جدیدم را که امروز نوشتم و مربوط به این وقایع است را بخونی ضرر نکنی . منتظر نظرت هستم . حتما بیا . تشکر .