خواست ما هر چه خدا خواست

لیلهالرغائب(شب آرزوها) اولین شب جمعه ماه رجب است که برای آن اعمال و فضایل بسیاری نقلکرده اند که از آن جمله می توان به روزه پنجشنبه و استغفار زیاد اشاره کرد.
چون شب جمعه داخل شود ما بین نماز مغربو عشاء دوازده رکعت نماز مى‏گذارى هر دو رکعت به یک سلام و در هر رکعت از آن یکمرتبه حمد و سه مرتبه اِنَّا اَنْزَلْناهُ و دوازده مرتبه قُلْ هُوَ اللَّهُ اَحَدٌمى‏خوانى و چون فارغ شدى از نماز هفتاد مرتبه مى‏گوئى اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏مُحَمَّدٍ النَّبِىِّ الْأُمِّىِّ وَعَلى‏ آلِهِ پس به سجده مى‏روى و هفتاد مرتبهمى‏گوئى سُبُّوحٌ قُدُّوسٌ رَبُّ الْمَلائِکَةِ وَالرُّوحِ پس‏سر ازسجده برمیدارىوهفتاد مرتبه مى‏گوئى رَبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَتَجاوَزْ عَمَّا تَعْلَمُ اِنَّکَاَنْتَ الْعَلِىُّ الأَعْظَمُ پس باز به سجده مى‏روى و هفتاد مرتبه مى‏گوئىسُبُّوحٌ قُدّوُسٌ رَبُّ الْمَلائِکَةِ وَالرُّوحِ پس حاجت خود را مى‏طلبى کهانشاءاللَّه برآورده خواهد شد.

/ 4 نظر / 5 بازدید
سرباز وطن

توجه توجه به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه کنید: طبق بررسی کارشناسان ذبده الکترونیک و مخابرات علت قطعی SMS و خرابی اینترنت و پارازیت در ماهواره به ترتیب : 1- [نیشخند]یک هاله نور قوی با منبع مشخص[نیشخند] 2- [نیشخند]ملوانان انگلیسی[نیشخند] 3- [نیشخند]موج سبز ناشی از جزر و مد خلیج عربی [نیشخند] اعلام شد . [نیشخند]ضمنا دست داشتن شخص معلوم الحالی ملقب به میر ح س ی ن دور از ذهن نمی باشد. [نیشخند] در صورت داشتن هر گونه خبری مبنی بر دست داشتن عواملی از این قبیل با سامانه پیامک 24.000.000 ما را در رفع اشکال وخدمات رسانی یاری فرمایید . [نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند]

نویسنده وبلاگ

من همش می خوام وبلاگم ادبی باشه همه می یان نظریات سیاسی و یا مربوط به اون رو می ذارن بابا من از سیاست بدم میاد.

باران

سلام و خدایی که در این نزدیکی است لای آین شب بو ها پای آن کاج بلند و حقیقت همین است اگر ما بدانیم که او نزدیک است دعا می کنم که بفهمیم که او نزدیک است پیروز باشید.

قاصدک

سلام امیدوارم همیشه عاشق باشی و قلبت مملو از عشق به دنیای خدا باشه..