یاد... برای زهرا

 

امروز خیلی دلم برای زهرا تنگ شده... حتی با اینکه خوابش را دیدم و پیام او شاید به من این بود که دیگر به او فکر نکنم اما امروز باز هم دلم برایش بسیار تنگ شده است... گاهی خاطره هایش برایم زنده می شوند... دیروز سوار سرویس بودم و نزدیک منزلمون... از کنار پارک ایران زمین رد می شدیم... یادم افتاد که آخرین باری که دیدمش و روی دو تا پاهای خودش ایستاده بود، توی همین پارک بود... به راننده گفتم من پیاده می شم... توی پارک به تنهایی قدم زدم... تجسم خاطره آن روز که با زهرا بودم بسیار دردآور بود... به نظرم اوایل تیر بود یعنی حدود 6 ماه پیش... بهم زنگ زد که من و مامانم اینجائیم خواهش می کنم تو هم بیا... من هم با تمام خستگیم رفتم... با هم بستنی خوردیم و کلی حرف زدیم و خندیدیم... یادمه همین اولی که من رو دید گفت که دکترم گفته حالت بده و باید شیمی درمانی بشی... آخه همیشه می ترسید که کارش به شیمی درمانی بکشه... من بهت زده شدم... می خواستم گریه کنم که یهو با خنده گفت دروغ گفتم... اتفاقاً گفته برو زندگی کن... تو برای همیشه خوب شدی... برو شاد باش... من هم با خوشحالی به آغوش کشیدمش.

خیلی خوب است که همه چیز را می نویسم... با چشمای اشکالود در نوشته هایم به دنبال اسم زهرا بودم... یادم می آید که برایش یک بار مطلبی نوشتم که در وبلاگم گذاشتم و او هم برایم نظر گذاشت... داشتم دنبال همان مطلب می گشتم که یهو رسیدم به متن پیامکی که زهرا قبلاً برایم نوشته بود:

« شراره هیچوقت احساس نکردم تنهام... همیشه حس کردم یکی دلش با منه... کمکم می کنه... جون من قسم بخور که گریه نمی کنی... . » وقتی این پیامک رو زد که حالش بد بود و قرار بود برای بار دوم جراحی کنه... من قبل از مرگ زهرا مجبور شده بودم بیشتر پیامک هایم رو پاک کنم... آخه فکر نمی کردم که بره و منو تنها بذاره... فکر می کردم بازم برام پیامک می زنه... نمی خواستم باور کنم که اون بالاخره می ره... کاش پیامک هایش را که با دستان مهربانش می نوشت و می فرستاد پاک نکرده بودم... کــــــــــــــاش... اما دیگر افسوس خوردن من هیچ فایده ای ندارد... از اینکه این پیامک را لا به لای نوشته هایم به نقل از زهرا پیدا کردم خیلی خوشحالم... احساس کردم پیش منه و داره باز هم با من حرف می زنه... .

اون مطلبی که براش نوشته بودم رو هم پیدا کردم که این بود:

تو همیشه با منی

آوای سکوت پر کرده بود فضای اتاقک دلم را اما شب هنوز برایم زمزمه می  کرد ، می خواند از قصه های بلند دوستی و عشق ... شب فقط قصه نمی گفت تا خوابم را ساخته باشد شب می گفت تا شاید من هم چیزی بگویم ... من هم گفتم برایش از همه دلتنگی هایم ، از دوست خوبم که حتی یک روز ازاو دور نبودم ، اما اکنون حصار جدایی من و او را هر روز بیشتر از دیروز از هم دور می کند ، او در یک سو و من در سوی دیگر ... زهرای من ، نمی دانم ما به طبیعت چه کردیم که به ما سیلی می زند ، عزیزکم ما چه کرده ایم که سرنوشت و طبیعت دست به دست هم داده اند تا من و تو رو از هم جدا کنند ، زهرای من بدان تو هر کجا که باشی هر چقدر دور به قلب من نزدیکی ، من و تو 14 سال با طبیعت جنگیدیم تا با هم باشیم باز هم با هم خواهیم بود حتی اگر همدیگر را نبینیم و یا نشنویم . روزی باز خواهد رسید که ما باهم باشیم و از بودن با هم شاد باشیم ... زهرای من بدان که هیچ کس آن بخشی از قلبم را که متعلق به توست پر نخواهد کرد و ریشه وجود تو در اعماق قلبم همیشه از احساس تر است ... .

آوای نبودن تو در برم می آید

قلبم از این غم به غلیان می آید

http://1541sh.persianblog.ir/1387/4/

mer30 azizam midoni ke to hamishe baram behtarin boodi va hasty hamishe ba manito ghalbam to fekram to ehsasam hame ja to ro mibinam  hamishe hesetmikonam
vaghti tanham toye sokot faghat  ba to manamo khoda ba to ke hamishebehem  migi imaneto az dast nade
hamishe dooset daram
rasty mano bezar bala sare elahe ok
by

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
آشنا

تسلیت می گم .اما بهتره زودتر فراموش کنید... مردگان بر ما زندگان تاسف می خوردن.... [لبخند]