امام رضا تولدت مبارک

خیلی دوست دارم نمی دونم چرا اسمت که می یاد دلم می خواد گریه کنم... دلم می خواد بیام پیشت تکیه بدم به دیوار نگاه کنم ضریحتو به چند بار...می شه درد دلم دوا کنی منو از این غم وسوز دلم رها کنی؟ می شه منو بازم ببینی بازم بیای به خوابمو دست منو بگیری؟آقا بازم بشو پناهم نظر بکن به این دل سیاهم... .

دلم می خواد سال دیگه این موقع پیشت باشم خواهش می کنم بازم دوستم بدار... کمکم کن راهمو پیدا بکنم... خواهش می کنم در درگاه خدا شفیعم باش... خواهش می کنم کمکم کن اونجوری باشم که خدا می خواد.

 

 

/ 5 نظر / 4 بازدید
خانه ما

یک سوال؟....چرا با این همه مشتاق....بازم تعدهد ادمهای بد از هوب بیشتر است....حالا اگر این همه مردم روحانی اهل دین ومعرفت نبودند ...چی میشد....این همه اخلاص مردمان به ائمه چرا در زندگی ما ودر برخورد با هم حس نمیشود؟

نویسنده وبلاگ

شما حس نکردی... سعی کن حس کنی... البته اجباری هم نیست... تعدهد یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خانه ما

سلام...بد تصورنکنید ..من سوال کردم..این دوست داشتن...چرا باعث نمیشه از زفتار وگفتار آن بزرگان در زندگی استفاده کنیم....اینجا تضاد وجود داره..از طرفی به آنها عشق میورزیم و از سویی دیگر مانند آنان رفتار نمیکنیم هیچ..حتی گامی کوچک هم بر نمیداریم....

نو اندیش دینی جوان

سلام . دوست من خوشحالم از دیدار مجدد شما . خوبید ؟ من که خوبم . ولی کمی دل شکسته از این نا مهربانی ها . دیدی با مردم تو 13 آبان چطور برخورد شد

نویسنده وبلاگ

سلام من بارها گفتم و بازم می گم من نه سیاسیم و نه از سیاست خوشم می یاد... وبلاگ من فقط یه دل نوشته هست... .