شبی با خدا

 

 

هیچ باورم نمیشه که منم بالاخره تونستم امشب نماز شب آرزوها رو بخونم ، فک کنم ساعت 20 : 9 شب بود که رفتم توی اتاقی که توی خونه به نماز اختصاص دادیم و الانم ساعت 40 : 11 که دارم تایپ می کنم، خداییش خیلی طولانی بود ولی یه حسنی که خوندن نمازای مستحبی داره اینه که کمک می کنه تا نمازهای واجب به عادت مبدل نشه، اینو خودتون باید تجربه کنین تا بفهمین، همه دوستامو دعا کردم یعنی همشونو اسم بردم مخصوصاً اونایی که sms زدن ... . زهرا ، آیلین ، ساغر ،ژیلا ، اکرم ، الهه ، فرشته ، مونا اورعی ، فرحناز ، نازنین ، نفیسه ، عاطفه ، مونا ، الهه ، شیوا ، زهره محقق ، زهره عزیز خانی ، زهره خرمی ، نگین ، دوستای دانشکده ، همکلاسیای قدیمی ، همکلاسی های جدید و آخرشم گفتم همه دوستانم که اسمشون یادم نمی یاد و گفتم که خدایا به آرزوهاشون برسونشون الانم که دارم تایپ می کنم بازم تکرار می کنم که خدایا همه دوستای منو به حق این شب عزیز به آرزوهاشون برسون. شیوا جان ممنونم که یادآوری کردی که برای ظهور آقا امام زمان (عج ) و آرزوهای دیگران هم دعا کنم ، یادآوریت به جا بود اگه نگفته بودی شاید مثل آدمای خودخواه غرق آرزوهای خودم می شدم ... .

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
زهره

سلام خوبی؟ امتحانات خوب بود؟ وای چه نمازی بود!دیگه داشت خوابم میبرد! یاعلی...

الهه

سلام خوبی...ممنون که به یاد من بودی.. و اما من...روبروی ضریح امام رضا..پنجره فولاد ..طبقه زیر زمین ..واست مخصوص دعا کردم..باشد قبول درگاه حق قرار گیرد..[گل] سفر خوبی بود اما کارش خیلی بیشتر از تفریحش بود..

ساغر

وای عزیزم[گل] مرسی که به یادم بودی[قلب] به خودم می بالم از اینکه تو رو دارم[ماچ]

بهروز - آبادان

خالي از اراده نيستم روبروي جريان تند كارون ايستاده‌ام و با حضورم او را به خروش وا مي‌دارم ديگر اضطراب كهنه‌اي نيست كه به خاطرات تلخ گذشته بنگرد فقط به دنبال انتهاي قصه مي‌گردم تا غصه ي قصه‌ام را به پايان برسانم خدايا از صخره‌هاي فتنه، و از هق هق غربت چشمانم دلي پر گلايه دارم مرغان ماهي‌خوار در شامگاه بي‌كسي‌ام سوسوي دلم را مي‌خوانند غروب حال و هوايي گرفته دارد سهم دل تپیده من چيست كه با يك کوله بار خستگی از ماجرای زندگي تنها توي یک شب تاریک و ماندگار سرنوشت خويش را ورق مي‌زند پريدن به گذشته را نمي‌پسندم در قفس خاطره‌ها جايي ندارم دلم بيشتر از آينه گوياست خدايا تصوير متنهايم را در اوج صدا قاب مي‌گيرم --------------------------------------------- چهار شنبه - ۱۹/۴/۸۷ - بهروز