خواست ما هر چه خدا خواست

یک سال می گذرد... امشب هم به خاطره ها خواهد پیوست.

درست یک سال پیش از این، برای شب آرزوها آماده می شدم اینک دوباره خاطره پارسال برایم زنده می شود... .

پارسال برای خودم، خانواده ام، دوستانم دعا کردم... خدا را شکر دعاهایم برای دیگران نیز مستجاب شد. چه آرزوها که برای خودم نکردم یک به یک برآورده شد مگر آن که صلاحم نبود و من باز مثل همیشه می گم که هر چه خدا بخواهد همان می شود.

این بار آرزوهای دیگری است در دلم...

امسال هم دعا خواهم کرد اما این بار نه فقط برای دوستان و آشنایان بلکه برای همه دختران سزمینم دعا خواهم کرد.

دعا خواهم کرد که برای همه گیر شدن عفت و پاکدامنی در میان همه دختران ایران زمین... چیزی که امروزه آرزویی دست نیافتنی جلوه می کند اما چه می شود کرد باید آرزو کرد... باید آرزوهای خوب کرد. برای خودم دعا می کنم که لحظه ای از خود حقیقیم جدا نشوم. دعا خواهم کرد برای آمرزیده شدن همه گناهانم برای همه آن لحظاتی که از یاد خدا غافل بوده ام...

اینک که بار دیگر قرار است برای زندگیم تصمیم مهمی بگیرم، دعا خواهم کرد که تصمیمم همانی باشد که خدا می خواهد... همین مهم است و بس.

خدایا هر آنچه صلاح ماست پیش پایمان قرار بده و ما را آنی و آنی به حال خودمان وا نگذار که بی تو هیچ هستیم.

 کیفیت اعمال این شب در ادامه:

 


لیله الرغائب(شب آرزوها) اولین شب جمعه ماه رجب است که برای آن اعمال و فضایل بسیاری نقل کرده اند که از آن جمله می توان به روزه پنجشنبه و استغفار زیاد اشاره کرد.
چون شب جمعه داخل شود ما بین نماز مغرب و عشاء دوازده رکعت نماز مى‏گذارى هر دو رکعت به یک سلام و در هر رکعت از آن یک مرتبه حمد و سه مرتبه اِنَّا اَنْزَلْناهُ و دوازده مرتبه قُلْ هُوَ اللَّهُ اَحَدٌ مى‏خوانى و چون فارغ شدى از نماز هفتاد مرتبه مى‏گوئى اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ النَّبِىِّ الْأُمِّىِّ وَعَلى‏ آلِهِ پس به سجده مى‏روى و هفتاد مرتبه مى‏گوئى سُبُّوحٌ قُدُّوسٌ رَبُّ الْمَلائِکَةِ وَالرُّوحِ پس‏سر ازسجده برمیدارى وهفتاد مرتبه مى‏گوئى رَبِّ اغْفِرْ وَارْحَمْ وَتَجاوَزْ عَمَّا تَعْلَمُ اِنَّکَ اَنْتَ الْعَلِىُّ الأَعْظَمُ پس باز به سجده مى‏روى و هفتاد مرتبه مى‏گوئى سُبُّوحٌ قُدّوُسٌ رَبُّ الْمَلائِکَةِ وَالرُّوحِ پس حاجت خود را مى‏طلبى که انشاءاللَّه برآورده خواهد شد.

+   دختر کوچک سیاره نپتون ; ٦:٥٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٤ تیر ۱۳۸۸

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir