ماه مبارک رمضان سال 1395

 

ماه مبارک رمضان یکبار دیگر ا راه رسید.. ماه مورد علاقه من

ماه مبارک رمضان با سحرهای مبارک و افطارهای دلپذیرش

از علاقه گفتم یادم آمد که من بعد از مدت ها دوری از خودم باز خویشتنم را می یابم... مدتی بود که دچار آشفتگی شده بودم اما کم کم احساس می کنم می خواهم دوباره همان شراره سابق شوم.. امیدوارم که بتوانم به خودی که دوستش می داشتم نزدیک شوم.. باز هم وبلاگم را به روز می کنم در حالیکه یک موسیقی بسیار زیبای بی کلام به اسم گذرگاهی به گذشته را می شنوم اثری از  Guy Sweens از آلبوم Pathways. بسیار مطبوع و دلپسند است. من می خواهم به گذشته ام شیفت کنم در حالیکه خیلی چیزها عوض شده است و قاعدتا کاری سخت خواهد بود برای من. کارهای زیادی است که باید انجام بدهم.

 

خدای من این موسیقی چقدر زیباست. 

 

+   دختر کوچک سیاره نپتون ; ٤:۱٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۳٩٥

فکری باید کرد...

 

فرهنگی زیبا در کشور آلمان

در آلمان دور انداختن هر گونه بطری شیشه ای و پلاستیکی کار کاملا عجیبی محسوب می شود.

در آن کشور به علت اهمیت مسئله بازیافت شما می توانید با برگرداندن بطری ها به هر سوپر مارکتی بخشی از پولی که در ازای خرید محصول داده بودید را پس بگیرید.

اما در کنار این قانون فرهنگ زیباتری شکل گرفته که مردم معمولا بطری هاشون را در کنار سطل آشغال ها می گذارند تا بی بضاعت ها با برگرداندن آنها به سوپر مارکت پول خورد و خوراکشان را در بیاورند.

منبع:

کانال تلگرام

shekarestannn@

 

بحث انسان دوستی و کمک به بی بضاعت ها تنها نتیجه این کار نیست بلکه مهمتر از آن کمک به طبیعت است تا کمتر با زباله هایی که سالها طول می کشد تجزیه شوند، آلوده شود.. سعی کنیم از کیسه های قبلی برای مدیریت خریدمان استفاده کنیم و در این زمینه صرفه جو باشیم.. چه فرهنگ زیبایی در نیم قرن اخیر کشورمان بود که الان با کمال تاسف از بین رفته است.. فرهنگ استفاده از پاکت های کاغذی و زنبیل ها.

 

 

+   دختر کوچک سیاره نپتون ; ۱:٤۸ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٦ خرداد ۱۳٩٥

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir