خاطره ی چند روز پیش...

چند روزی به سالگرد ازدواج و پیوند مقدس دو طلایه دار عشق یعنی فاطمه زهرا (س) و امیر المؤ منین علی (ع) مانده بود و از این بابت صدای طبل و نقاره می اومد... رفتم که منم به وسعت دل خودم محبتی کرده باشم... دم در ایستاده بودم، دیدم دستان کارگران ساختمانی روبروی منزلمون هم به داخل جیبشان رفت و وقتی بیرون آمد به اسکناس 1000 تومانی سبز بود... مهر و مهربانی جوانه زد... برایم جالب می نمود... با خودم لحظه ای اندیشیدم... مردم حتی گاهی به بخشیدن اندک مبلغ ناچیز به فقیر و تنگدست، گره دستانشان  را باز نمی کنند چه طور می شود که کارگر ساختمانی که ریالش را با ریختن عرق جبین بدست می آورد به راحتی از آن می گذرد... شما هم از خودتان بپرسید.

ای کاش 20 ساله دیگه باز هم بتونیم از این صداها بشنویم... .

برای چند لحظه ای کوتاه چشمانم به سوی خونه ی روبرویمان دوخته شد... موسیقی به قدری تاثیر گذاشته بود که کودکی به ایوان دویده بود درحالی که مادر هم با ظرف سوپ به دنبالش دویده بود... پسر بچه ای چهار ساله می رقصید... هر کسی در خیابان بود صورتش به لبخند شکفته شده بود... به گمانم خاطره ی آن روز قشنگ در ذهن من و آن پسر بچه برای همیشه حک شد... .

+   دختر کوچک سیاره نپتون ; ۱:٤٤ ‎ب.ظ ; جمعه ٢٩ آبان ۱۳۸۸

حادثه ی قریب غریب... آری مرگ

مشاهده یادداشت خصوصی

+   دختر کوچک سیاره نپتون ; ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٤ آبان ۱۳۸۸

خاطره ی یکشنبه ی گذشته باعث شد که بنویسم:

مشاهده یادداشت خصوصی

+   دختر کوچک سیاره نپتون ; ٧:٤۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۸

امام رضا تولدت مبارک

خیلی دوست دارم نمی دونم چرا اسمت که می یاد دلم می خواد گریه کنم... دلم می خواد بیام پیشت تکیه بدم به دیوار نگاه کنم ضریحتو به چند بار... می شه درد دلم دوا کنی منو از این غم وسوز دلم رها کنی؟ می شه منو بازم ببینی بازم بیای به خوابمو دست منو بگیری؟ آقا بازم بشو پناهم نظر بکن به این دل سیاهم... .

دلم می خواد سال دیگه این موقع پیشت باشم خواهش می کنم بازم دوستم بدار... کمکم کن راهمو پیدا بکنم... خواهش می کنم در درگاه خدا شفیعم باش... خواهش می کنم کمکم کن اونجوری باشم که خدا می خواد.

 

 

+   دختر کوچک سیاره نپتون ; ٤:٥۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٧ آبان ۱۳۸۸

...

مشاهده یادداشت خصوصی

+   دختر کوچک سیاره نپتون ; ٤:٢٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٤ آبان ۱۳۸۸

design by macromediax ; Powered by PersianBlog.ir